środa, 22 lipca 2009

kobiety pistoletySą takie kobiety, znacie je? Chude, długie, opalone... Myślę, że możemy wszystkie jak tu siedzimy się zgodzić - NIENAWIDZIMY ZDZIR.

Idzie taka ulicą, obcasy 12, kolanko stuka o kolanko, uda kończą się na wysokości naszego pępka, odzienie wygląda jak z manekina w tych sklepach, do których nie mamy odwagi wejść, manicure nienaganny, dodatki stonowane, acz dodają smaku, makijaż prosto z photoshopa, okulary ciemne, fryzura nie wiem - NIE WIDZĘ TAK WYSOKO.

Albo na odwrót - ma taka na sobie szmatę i wygląda absolutnie bosko. Albo jeszcze co innego, ale od razu widać, że normalne to to nie jest.

A potem jeszcze taka się odzywa i okazuje się, że jest doktorem prawa albo innym ROCKET SCIENTIST. Halo?

Czy one robią nam to na złość??

Podejrzewam, że tak. Podejrzewam, że zostały stworzone w jednym rzędzie z peemesem, cellulitem i łamiącym się obcasem w ukochanych szpilkach / paznokciem tuż przed ważną imprezą - wyłącznie po to, żeby nas wkurwiać.

Najfajniej jest, jak takie zjawisko objawia się w charakterze szwagierki. Albo bratowej. Albo EX naszego aktualnego faceta!!! Ooo, albo przyjaciółki - kochasz taką i nienawidzisz, SAMO ŻYCIE.

Idę zagłodzić się na śmierć, wyrzeźbić sobie delikatnie rysujące się pod skórą mięśnie, wyciąć cellulit, wydepilować całe ciało, opalić na złocisty brąz, przedłużyć włosy, zmniejszyć nos, skorygować oczy, ostrzyknąć się jadem kiełbasianym na twarzy, zlikwidować zmarszczkę na czole, przykleić sztuczne paznokcie i rzęsy, wymienić garderobę, nauczyć się chodzić na szpilkach, grać w golfa, zapdejtować wiedzę o gospodarce światowej, sytuacji politycznej krajów rozwijających się oraz najnowszych trendach w muzyce, malarstwie współczesnym oraz designie i JUŻ ZA KWADRANS BĘDĘ GOTOWA. Seeya.

2 komentarze:

 1. ja myślę, że one jednak mają ukryte wady. i te wady są strrrrrrrraszne :D

  pewnie mają pryszcze na plecach. i nikt ich nie lubi. mówię Ci.

  zdziry.

  OdpowiedzUsuń
 2. One naprawdę istnieją... wrrr...

  Znam taką jedną - odnosi spektakularne sukcesy dzięki swojej urodzie i intelektowi.
  A jak z nią porozmawiasz, to masz wyrzuty sumienia, że w ogóle mogłaś pomyśleć o niej źle...

  I jak tu ich nie nienawidzić????

  OdpowiedzUsuń