czwartek, 30 czerwca 2011

status report

Czy są na świecie ludzie, którzy NIE przypalają owsianki? Nie w sensie, że nigdy, ale chociaż że nie za każdym razem? Szczerze wątpię. Osobiście mam skuteczność przypalania 100%, 10/10, ZAWSZE! Choćbym stała nad tymi cholernymi płatkami i mieszała je NON-STOP, to wystarczy, że odwrócę się na jedną milisekundę, pomyślę o czymś innym albo choćby mrugnę - i już, patelnia zaczyna wydzielać (za) bardzo charakterystyczny swąd przypalonego owsa i znów trzeba ją odmoczyć zanim do zmywarki. Ale nie powiem, ma to swoje plusy dodatnie przekładające się na liczbę skonsumowanych kilokalorii - taka spalenizna potrafi pochłonąć nawet połowę tego świństwa.

Poza tym co, mamy połowę roku, czas stanąć do raportu. Melduję zatem wykonanie dokładnie 50% planu. Można zgadywać, które 50%. Nie żebym była taka hop-siup-zawsze-na-czas, ale jedno trzeba mi przyznać - jestem absolutną mistrzynią wypełniania zobowiązań w-absolutnie-ostatniej-sekundzie-rzutem-na-taśmę-kiedy-już-wszyscy-stracili-ostatnią-nadzieję-że-się-uda. Gdybym była prezydentem usa, to trzymałabym cały świat w napięciu z palcem na Tym czerwonym guziku do najostatniejszej sekundy zanim ruskie rakiety nie walnęłyby w biały dom. Gdybym była kontrolerem ruchu, to kilku pilotów przyparawiłabym o stan przedzawałowy. Gdybym była reżyserem, to byłabym Hitchcockiem. Czuję, że marnuje się wielki talent.

A teraz, mając poczucie kawału (-a?) dobrze wykonanej roboty, udaję się na zasłużony (mam cień cienia podejrzeń, że MNM mógłby w tej sekundzie zaprotestować ostro, ale w końcu liczy się wynik, tak?) urlop. Calusieńki miesiąc laby. Można mi zazdrościć. Sama sobie zazdroszczę!

6 komentarzy:

 1. 3 pozycje w planie i masz 50%. Hmm, jesteś w połowie w ciąży? :]

  OdpowiedzUsuń
 2. tu onyx uprzejmie informuje ze nie nie przypalam bo wdupcam na zimno.

  OdpowiedzUsuń
 3. tu onyx. za chuja nie moge rozkminic meandrow tej rubryki. to wpisz tam nie wpisuj jako anonimowy srowy O CO TU LOTO JA SIE PYTAM???


  otoz owies prasowany. jak zwierze. no mlekiem se polewam czego dajmy na to taka krowa chyba nie robi. polecam. normalnie dieta paleo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybierz na dole "Komentarz jako: nazwa/adrs url" i będziesz mógł się podpisać z imienia i z linku.

  A ten owies to przecież strasznie twardy jest, on nie smakuje na surowo jak trociny?

  OdpowiedzUsuń