piątek, 5 marca 2010

u r what u eat

Miałam (Ci ja) takie silne postanowienie, że się będę zdrowo odżywiać od teraz, powzięłam je jakieś trzy dni temu. I co? I w ciągu ostatnich 20 godzin zjadłam półtorej princessy, jedno wino półsłodkie, trzy (I TEGO SIĘ BĘDĘ TRZYMAĆ!) kawałki boskiego ciasta kokosowego, jeden plusz magnez oraz jedną kawę z mlekiem od makdonalda, więcej grzechów nie pamiętam. I nie zapowiada się wcale, żeby miało być lepiej, przecież nie będę jeść zdrowo w weekend, k'mon. Ktoś ma na zbyciu wątrobę zero-minus z_małym_przebiegiem_bezwypadkową_pierwszy_właściciel_niesprowadzaną? Biorę od ręki.

Też tak macie, że jak Was boli brzuch od przejedzenia, to głupi system nerwowy potrafi pomylić to z głodem i wysyła nieznoszący sprzeciwu impuls "JEŚĆ!" w trybie ciągłym narastającym? Czy to tylko mnie się tam coś w środku popsuło w systemie?

Coś bym zjadła.

4 komentarze:

 1. Bo to się nie postanawia, tylko robi od razu. Ja drugi tydzień jestem na diecie MŻ i jak oddaje cukierki, czekoladki i wafelki i odmawiam pizzy, piwa i majonezu to aż mi serce ściska, ale się trzymam.

  OdpowiedzUsuń
 2. właśnie zjadłam czekoladę.
  no dobrze, bądźmy uczciwi. dwie.

  całe.

  mmmm. zapiłam kolą. dużą ilością, nie wnikajmy.

  i idę do makdonalda.
  a potem do kina.
  z popkornem.
  i kolą, of course.

  eat this :]

  OdpowiedzUsuń
 3. Ha! Czyli nie jestem jedyna.
  Mogę jeść non-stop.
  Postanowiłam się ograniczyć, bo 10 kg na plus w 3 lata to jednak wynik, z którego nie jestem dumna ;o). Rany jak ja cierpię przechodząc koło sklepów z jedzeniem, kawiarni i cukierni... :o(

  OdpowiedzUsuń
 4. No to piąteczka.
  Trzydaniowy obiad z deserem za mną, butelczyna różowego półwytrawnego przede mną. Have a nice evening :)

  OdpowiedzUsuń